Tahta Bacak

Tahta Bacak

Tahta Bacak özel dikilmiş kostümü ve ekipmanları ile birlikte organizasyonların en dikkat çekici olanıdır. Sıkla tercih edilir fazla dikkat ve ilgi çeker. Renkli kıyafetler, sevimli makyajı ve 3-4 metre boyu ile çocukların ve büyüklerin dikkatini çekerler. Profesyonel Tahta bacaklar uzun bacaklarının üzerinde yürürken aynı zamanda jonklor gösterisi de yapabilirler.

 

Organizasyonlarda Tahta Bacak Neden Olmalıdır?

Tahta Bacak Organizasyonlarınız da tabi ki de olmalıdır. Renkli kıyafetler, sevimli makyajı ve 3-4 metre boyu ile çocukların ve büyüklerin dikkatini çekerler. Profesyonel Tahta bacaklar uzun bacaklarının üzerinde yürürken aynı zamanda jonklor gösterisi de yapabilirler. Açılış ve Tanıtımlarınızda işinde uzman Tahta bacaklara ihtiyacınız olacaktır. Tahta bacaklar dilerseniz sizin talimatınızla logonuzu taşıyan yada farklı bir kostümde giyebilirler. Sakarya animasyon ekibi olarak tercihlerinizi sizlere bırakıyoruz.

 

Tahta Bacak Fiyatlandırması Nasıldır?

Tahta bacaklarımız fiyatlarda değişkenlik gösterir nasıl bir hizmet sunacağımıza, hangi gösterileri istediğinize ve kalacağı süreye bağlı olarak sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

 

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.