Jonglör

Jonglör

Jonglör gösterisi Sakarya animasyon ekibinin en eğlenceli gösterilerindir. Jonglörler nesneleri havada değişik şekilde oynatan sahne ve sirk sanatçılarıdır. Top, lobut, halka, kumaş, sopa, ateş, ip gibi bir ya da daha çok objeyi havaya atıp tutarak çeşitli gösteriler yaparlar. Jonglörlüğün, top çevirme (ball juggling), lobut çevirme (club juggling), ipe bağlı ağırlık çevirme (poi) ve bir ipte makara yönlendirme (diabolo) iki kısa çubuk yardımı ile bir uzun çubuğu çevirme (devil stick) gibi çeşitleri bulunur.


Organizasyonlarda Jonglörler Olmalı Mıdır?

Jonglörler organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Genelde açılışlar, fuarlar, festivaller, şenlikler, düğünler ve şirket organizasyonlarında kullanılır. Yapacağınız organizasyonlarda jonglorlerimize ihtiyacınız olacaktır. Organizasyonlarınızın gösterişli ve göz doldurucu olmasını istiyorsanız Sakarya animasyon ekibi olarak işinde uzman jonglörlerimizi hizmetinize sunuyoruz.


Jonglör Fiyatları Nedir?

Jonglör fiyatlandırmaları vereceği hizmete sayılarına ve kalacağı süreye göre değişkenlik gösterirler. Sizlerle organizasyon gününden önce iletişim sağlayıp uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunmaktayız. Sakarya animasyon ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.