Elektronik Oyun Aletleri

Elektronik Oyun Aletleri

Elektronik oyunlar Playstation, Kiddie Rides, Air Hockey, Boks makinası, Elektronik Dart ve Elektronik baskettir. Elektronik oyun aletleri kullanım alanı olarak hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılabilecek kolaylıkta olan oyun grubu çeşitleridir. Yetişkinlerin ve de çocukların son derece keyif aldığı elektronik makinelerden oluşur.

 

Elektronik Oyun Aletlerine İyhiyaç Duyulacak Etkinlikler ve Organizasyonlar

  • Piknik organizasyonları için elektronik oyun aletleri kiralama

  • Okul şenlikleri için elektronik oyun aletleri kiralama

  • Belediye şenlikleri için elektronik oyun aletleri kiralama

  • Kurumsal organizasyonlar için elektronik oyun aletleri kiralama

  • Otel etkinlikleri için elektronik oyun aletleri kiralama

 

Elektronik Oyun Aletleri Fiyatları Nedir?

Elektronik oyun aletlerinin boyutları birbirinden farklıdır. Bu yüzden lojistiği sağlanırken hem yer kaplaması açısından hem de fazla personel  ihtiyacı gerekebilir. Kiralamak istediğiniz elektronik oyun aletinin hangileri olacağı fiyatı etkileyecektir.

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.