Dans Grupları

Dans Grupları

AVM, mağaza tanıtımı, ürün tanıtımı-lansman , kutlama gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz; salsa ,bachata, chacha, flemenko ,tango, capoeira  gibi dans grupları insanların ilgisini çekerek orta ve kısa süreli fakat etkili gösteriler ortaya koyarlar.  Sakarya Animasyon firması olarak sağlayacağımız dans grubu hizmeti ile organizasyonunuzu renklendireceğimizden şüpheniz olmasın.

Organizasyonlarda Dans Grupları Neden Tercih Edilmeli?

Organizasyonlarınızın daha eğlenceli ve gösterişli olması için Dans gruplarına ihtiyaç duyacaksınız. Firmamız her şeyden önce hem organizasyonda hem de dansta birçok alternatif sunuyor. Salsa, Bachata, Tango gibi Latin danslarının yanı sıra; Oryantal, Zumba, Sirtaki gibi bizim kültürümüze uygun danslarla özel etkinliklerinize renk katıyoruz. Sakarya animasyon ekibi olarak profesyonel dansçılarımızı etkileyici gösterileri ve eksiksiz donanımlarıyla hizmetinize sunuyoruz.

 

Dans Gruplarında Fiyatlandırma Nasıldır?

Dans gruplarının fiyatlandırmaları yapacağınız organizasyonun nerede olacağı, ne kadar süreli olacağı ve seçtiğiniz dans gruplarına bağlı olarak değerlendirilmektedir. Sakarya animasyon ekibi olarak organizasyon gününden önce sizlerle görüşme sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.