Canlı Heykel

Canlı Heykel

Sakarya animasyon ekibinde canlı heykeller geçmiş tarihimizi; günümüzde genel olarak sokaklarda insanlara tanıtırlar. Milli bayramlarda ve cumhuriyet tarihimizin unutulmaz karakterleri, kostüm, makyaj ve üzerlerindeki mevcut malzemeleri belli dakika aralıklarında kıpırdamadan durup bizlere o anları yaşatırlar. Gerektiği durumlarda tekrardan makyajlarını tazeleyip durmaya devam ederler.

Organizasyonlarda Canlı Heykel Neden Olmalıdır?

Tarihten esinlendiğimiz; sinema, çizgi, müzik, siyası ya da gündelik ve bize ismini bırakmış karakterleri insan bedeninde heykel formuyla hayata geçiriyoruz. Sizin marka ambleminiz ya da tercih ettiğiniz karakterleri kararınız doğrultusunda heykelleştiriyoruz. Canlı heykel performansı yapan insan bedenindeki illüzyon çevrenizdekilerin ilgisini çekecek ve kalitenizi arttıracaktır.

Canlı Heykel Fiyatları Nedir?

Canlı heykel fiyatlandırmaları personel sayısı, organizasyon süresi ve nasıl bir heykel istediğinize bağlı olarak fiyatlandırmalar değişkenlik gösterir. Sakarya animasyon ekibi olarak görüşme sağladıktan sonra en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.