Balon Süsleme

Balon Süsleme

 

Alan süslemelerinin çeşitleri vardır.

Üçgen Bayrak:  Açılış organizasyonlarında ağırlıklı olarak balon süslemeyi desteklemek ve zenginlik katmak amacıyla kullanılır.

Yelken Bayrak:  Bizim tarafımızdan yaptırılıp dubaları ve baskılı yelken bayrakları ile sizlere teslim edilir. Açılış organizasyonunuzu zengin içerikli ve tok gösterir.

Kırlangıç Bayrak: Daha çok plaza içi süslemelerde tercih edilir. Protokol, kokteyl veya açılış organizasyonu iç mekanda ise kırlangıç bayraklar çok doğru bir karardır.

Çiçek ve Tül Süsleme: Organizasyonlarınızda balon ve bayrak süslemenin yanı sıra yardımcı materyal olarak kullanılır. Tül ve çiçek süsleme ekstra bir hava katar. Tercih edilme oranı balon ve bayrak süslemeye göre daha düşüktür. İyi bir iş detaylarla ortaya çıkar.

 

Organizasyonlarda Alan Süslemesi Olmalı Mıdır?

Alan süslemede seçeceğiniz süsleme türleri siz değerli müşterilerimizin vizyonu açısından çok önemlidir. Yapacağınız organizasyon mekanı önemli olduğu kadar süslemesi de bir o kadar önemlidir. Gösterişli ve kaliteli bir organizasyonunuz olsun istiyorsanız işi bilenine yani Sakarya animasyon ekibine bırakın.

 

Alan Süslemesi Fiyatları Nedir?

 Alan süsleme fiyatlandırması yukarıdaki süsleme tercihlerinden seçeceğiniz süsleme türüne, alanın ne kadar olacağına ve nasıl bir hizmet verebileceğimiz hakkında organizasyon gününden önce sizlerle iletişim kurup en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunmaktayız.

Şişme Oyun Aletleri Neden Olmalıdır?

Şişme oyun aletlerimiz çocuklarınızın kimseye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde profesyonel personellerimizle gününün tamamını enerjisini atarak eğlenceli bir şekilde oynaması demektir. Çocuklarınızın eğlenmesi için Şişme oyun aletlerimize ihtiyacınız olacaktır.

Organizasyonlarda Çocuk Animasyon Ekibi Olmalı Mıdır?

Çocuk animasyon ekibi organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Çocuk animasyon ekibi olduğu sürece organizasyonunda herhangi bir problem çıkmayacaktır. Profesyonel bir şekilde hem oyun oynatıp hem de düzenli bir organizasyon sağlayacaklardır.

Organizasyonlarda Sihirbaz Neden Olmalıdır?

Sihirbaz gösterisi genelde büyük organizasyonlarda toplumun ilgisini çekmek amaçlı kullanılır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken sihirbaz gösterileri toplum tarafından istenen bir organizasyondur.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonlarda hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek nostaljik ve modern tatların sentezlendiği profesyonel ekip ve ekipmanın kullanıldığı şık görüntülü yiyecek arabalarıyla profesyonel personellerin konsepte uygun giyinmiş şekilde dağıtımını ve ikramını üstlendiğimiz lezzetler grubudur.